Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Link
cy: Dolen

en: edit
cy: golygu

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
