Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Realm
da: Område

en: realm
da: område

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Operations links
da: Redigeringslinks
