Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου
