Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu
