Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Realm
he: תחום

en: realm
he: תחום

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים
