Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks
