Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
