Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ
