Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Link
ps: تړونی

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
