Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Link
ru: Ссылка

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Realm
ru: Область

en: realm
ru: область

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Operations links
ru: Ссылки операций
