Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: view
ta: பார்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Link
ta: சுட்டி

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்
