Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: view
te: వీక్షించు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్
