Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
