Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Realm
tr: Alan

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları
