Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Link
vi: Liên kết

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: realm
vi: địa hạt
