Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ
