Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
