Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Link
ja: リンク

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Operations links
ja: 管理リンク
