Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Realm
lt: Sritis

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas
