Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
