Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Realm
sv: Sfär

en: realm
sv: rymd

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner
