Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: view
uk: переглянути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Link
uk: Посилання

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: realm
uk: область

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Realms
uk: Області
