Real Name (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Realname pattern
uk: Шаблон справжнього імені

en: Raw name
uk: Справжнє ім'я

en: The real name of the user account.
uk: Справжнє ім'я облікового запису користувача.

en: Update real name
uk: Оновити справжнє ім'я

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
uk: Використовуйте замінники для налаштувань відображуваних імен користувачів.
