Real Name (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
ja: トークンを使用してユーザー名がどのように表示されるか設定します。

en: Provides token-based name displays for users.
ja: トークンをベースとしたユーザーの表示用名称を提供。
