Real Name (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Real name
pt: Nome real

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Utilizador

en: Not configured
pt: Não configurado

en: The raw login name of the user account, unprocessed by the RealName module.
pt: O nome em bruto de uma conta de utilizador, não processado pelo módulo RealName.
