Real Name (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: User
be: Карыстальнік
