Real Name (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Real name
ca: Nom real

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari
