Real Name (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
