Real Name (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
