Real Name (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Real name
fr: Vrai nom

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: User
fr: Utilisateur

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Raw name
fr: Nom brut
