Real Name (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Real name
gl: Nome real

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: Not configured
gl: Sen configurar
