Real Name (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש
