Real Name (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: User
hr: Korisnik
