Real Name (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Real name
id: Nama asli

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: User
id: Pengguna
