Real Name (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი
