Real Name (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User
pl: Użytkownik

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Realname pattern
pl: Wzorzec prawdziwej nazwy

en: Raw name
pl: Niesformatowana nazwa

en: The raw login name of the user account, unprocessed by the RealName module.
pl: Niesformatowana nazwa konta użytkownika, nieprzetworzona przez moduł RealName.

en: The real name of the user account.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika konta.

en: Update real name
pl: Zaktualizuj prawdziwą nazwę

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
pl: Użyj wzorców, aby skonfigurować wyświetlane nazwy użytkowników.

en: Provides token-based name displays for users.
pl: Umożliwia wyświetlanie opartych na wzorcach nazw użytkowników.

en: Realname
pl: Prawdziwa nazwa

en: The user's real name.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika.

en: The user's real name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika. Filtr ten nie sprawdza czy użytkownik istnieje, natomiast umożliwia dopasowanie częściowe. Nie wykorzystuje automatycznych podpowiedzi.
