Real Name (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Real name
pt: Nome real

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: User
pt: Usuário

en: Not configured
pt: Não configurado
