Real Name (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Not configured
sk: Nenastavené
