Real Name (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Real name
ta: நிஜப்பெயர்

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்
