Real Name (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Realname pattern
tr: Gerçek isim kalıbı

en: The real name of the user account.
tr: Kullanıcı hesabının gerçek adı.

en: Update real name
tr: Gerçek adı güncelle
