Real Name (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Realname pattern
sv: Mönster för verkligt namn

en: Raw name
sv: Obearbetat namn

en: The raw login name of the user account, unprocessed by the RealName module.
sv: Det obearbetade inloggningsnamnet för användarkontot, ej behandlat av modulen RealName.

en: The real name of the user account.
sv: Det verkliga namnet för användarkontot.

en: Provides token-based name displays for users.
sv: Tillhandahåller visade namn för användare baserat på ersättningstecken.
