Real Name (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Realname pattern
nl: Echte naam-patroon

en: Raw name
nl: Onbewerkte naam

en: The raw login name of the user account, unprocessed by the RealName module.
nl: De inlognaam van dit gebruikersaccount, niet bewerkt door de RealName-module.

en: The real name of the user account.
nl: De echte naam van dit gebruikersaccount.

en: Provides token-based name displays for users.
nl: Levert token-gebaseerde naamweergave voor gebruikers.
