Real Name (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Real name
ru: Реальное имя

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Realname pattern
ru: Шаблон реального имени
