Realname registration (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: user
is: notandi

en: Settings
is: Stillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
