Realname registration (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Summary
fa: خلاصه

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی
