Realname registration (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume
