Realname registration (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: user
he: משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה
