Realname registration (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: user
id: anggota

en: Settings
id: Pengaturan

en: Summary
id: Ringkasan

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang
