Realname registration (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: user
uk: користувач

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Middle name
uk: По-батькові

en: entity
uk: сутність

en: The field name
uk: Назва поля
