Realname registration (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: user
lt: narys

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė
